You are here:

Training sessions

The training groups for Q2 2022-2023:

1.Maandag

Ma19Lito
TrainerLito
Level7
Time19:00
Court1,2,3
PlayersArjan Kamminga
Bao-Huy Nguyen
Cyril Trap
Esther Waegemaekers
Jeroen van de Kamp
Jesse Frunt
Jules van Deur
Majolie Eek
Marije van de Ven
Mick Christophersen
Nikki Ende
Sten Peter Heijink
Thaddäus Weißhaar
Tom Hersche
Merijn van der Peet
Ma19VT
TrainerVT
Level8
Time19:00
Court8,9,10
PlayersAnouk Gerritsen
Boy Koot
Darwin Liu
Jim van IJcken
Luuk Nieboer
Marnix Tichem
Martijn Kanger
Stein Köbben
Sylvie Wigmans
Thijs van Dijk
Thijs van Soest
Ivo Postma
Guus Pronk
Simcha Vos
Lian Greijn
Ma20Lito
TrainerLito
Level9
Time20:00
Court8,9,10
PlayersJurriaan Buitenweg
Stefan Swede
Wouter Offringa
Ruben Verbeeke
Sacha Oonincx
Sjors Temmerman
Ming Dao Caljé
Emeline Neuteboom
Liselot van Tilt
Finn van den Brink
Maarit Mac Gillavry
Mark van der Klein
Tijn Hoekstra
Ma20VT
TrainerVT
Level9
Time20:00
Court8,9,10
PlayersHanneke Bezemer
Jeanet Horbach
Judith Laan
Selma Prins
Sophie van Velzen
Tamara de Kort
Meinke Klerks
Bouwe-Jan ten Donkelaar
Emma van Amsterdam
Isabelle van Heijzen
Jenny Ge
Timotei Jugariu
Vince Lubbers
Thomas van Baar
Yara Hamade
Ma21Lito
TrainerLito
Level8
Time21:00
Court1,2,3
PlayersAike Stroo
Alexander Korsch
Colin Sauerzapf
David de Vries
Immanuel Drent
Imme Schouffoer
Ivo Janssen
Jasper van Selm
Jeroen Bos
Maarten Weyns
Maran Bensink
Marco van der Wal
Tijmen Vermeulen
Tine Coutuer
Ma21VT
TrainerVT
Level7
Time21:00
Court8,9,10
PlayersRens Fransz
Alexa Petit
Anouk de Koning
Babette den Hollander
Christopher Dekker
Emma van Dongen
Jonathan Koutstaal
Rianne Reijnders
Robin de Kam
Sebastiaan van Paasen
Sunny van Leeuwen
Victor Petit
Joost van der Graaf
Koen Aardoom
Nils Velders
Ma22Lito
TrainerLito
Level9
Time22:00
Court1,2,3
PlayersArjanne van der Padt
Elmar Vonk
Emma Berghuis Cases
Emma Binnendijk
Femke van der Linden
Iver Willems
Jack Chen
Jingru Feng
Julian Winterdal
Jurgen Verlinden
Max Corbeek
Merl Wever
Oskar S.E.B. Hage
Sietse Duister
Yannick Huisinga
Ma22VT
TrainerVT
Level8
Time22:00
Court8,9,10
PlayersJonas de Roos
Mariska Marree
Matthijs Halvemaan
Matthijs van Heck
Quinten Gevers
Rodrigo Álvarez Lucendo
Roemer van den Oord
Roger Xu
Roy van de Pol
Tamar Rowntree
Teun Claassen
Thijs Tinkelenberg
Tim van Binsbergen
Walid van Schie
Zoé Bosman

2.Dinsdag

Di18Lito
TrainerLito
Level9
Time18:00
Court8,9,10
PlayersFloor van Ruth
Britt Ligthart
Casper de Boer
Doranne Nietzman
Johanna van Vliet
Kirsten Mekes
Lisa Melman
Maaike van Agtmaal
Niek Bronda
Nienke Flierman
Nikki Grens
Noor Cammeraat
Rens van Poppel
Rick van Staalduinen
Di18Youri
TrainerYouri
Level8
Time18:00
Court1,2,3
PlayersCeline van Kasteren
Daniël Franke
Erduan Al Zuhayri
Florent Appert
Jannik Geurts
Jet Wiersma
Jonne van der Eyden
Jort Boon
Kian Shams
Mark Imhof
Piotr Moczybroda
Tatjana Hertel
Tom Kuster
Wilson Rong
Di19Lito
TrainerLito
Level7
Time19:00
Court8,9,10
PlayersDaan Exterkate
Hennes Vermeer
Kevin Bislip
Kyriakos Demetriou
Luuk Brok
Marco Bader
Mark Swaalf
Mateusz Dąbrowski
Menno Tiesma
Mik Horlings
Milou van Nederveen
Mirte van Oord
Nienke Goeman
Pepijn Brinkman
Rosa Lucassen
Di19Youri
TrainerYouri
Level8
Time19:00
Court1,2,3
PlayersPatrick Geel
Thomas Roelevink
Gabi Janse
Guillaume H Heuten
Martin Smit
Michael Liem
Richard van Ammers
Evelien Breit
Pieter Bonne
Veronika Frey
Elena Agterdenbos
Rens Blom
Hasse Witteman
Roisin Bonis
Silvia Grigorescu
Di20Lito
TrainerLito
Level9
Time20:00
Court8,9,10
PlayersMischa van Bavel
Isha Moharir
Fenne Manshande
Jesse Leijdekker
Maxime Bielders
Niels Opdam
Esmée Vrouwenfelder
Fea Tromp
Fleur Daalderop
Jaro Kloosterman
Joost Bastiaansen
Tristan Souillart
Sofie Knevel
Di20Rogier
TrainerRogier
Level5
Time21:00
Court1,2,3
PlayersCoen van Battum
Jippe van Daalen
Laurens van Driessen
Mathijs Kop
Misha Bergman
Ricardo Valadas
Vito Elsman
Youri Tegelaers
Bodille Blomaard
David Peeters
Robbin van Rooijen
Yannick Petersen
Jerzy Wierzbicki
Liselotte Dijkema
Francisco Silva
Di21Lito
TrainerLito
Level7
Time21:00
Court8,9,10
PlayersLoek van Haaren
Sanne van Hal
Stefan Ekker
Stijn Handgraaf
Thomas Rugers
Thymen Woldhuis
Tim de Klerk
Tom Gleeson
Youp Evers
Mats Schelleman
Daan Posthumus
Lisa Goossens
Roan van Bakel
Tom Krom
Fabian Torn
Di21Rogier
TrainerRogier
Level4
Time21:00
Court1,2,3
PlayersAgata Wardejn
Gert-Jan Kooyman van Guldener
Hilde van Houten
Juan José Tarazona Rodríguez
Justin Pollack
Koen Deckers
Koen Steinebach
Linde Zwaan
Marek Klucovska
Moniek Gijsbertsen
Di22Lito
TrainerLito
Level8
Time22:00
Court8,9,10
PlayersEmile Velthuis
Eojin Lim
Fennika Huijben
Pieter van der Werf
Robert Meijerink
Thomas Hunter
Daan Wierikx
Meike Mantje
Rosanna Kliffen
Srujan Vaidya
Vincent den Ronden
Yaren Curgul
Ymke Couvée
Sebastiaan Hermans
Di22Rogier
TrainerRogier
Level6
Time22:00
Court1,2,3
PlayersThijmen God
Archisman Acharya
Branco van Rijn
Kenwyn Hoefnagel
Kiara den Bak
Lourenco Tercio Lima Pereira
Quinten Donker
Remco Havermans
Sandro Tanner
Aniket Samant
Willem Dekeyser
Jasper van Aernsbergen
Sem van Schoonhoven
Jorick Ensing
Wout Burgers

Birthdays

No birthdays today

Sponsors