You are here:

Trainingsessions

1. Maandag

Lito 19u
TrainerLito
Level
Time19:00
Court5-7
PlayersAnna Buiter
Francisco Martínez Claramunt
Ivo Schrama
Jorick Ensing
Julian Toet
Kalin Kostadinov
Lourenco Tercio Lima Pereira
Noor Zwartscholten
Nynke Tack
Reinier Giele
Sebastian Cuevas Salgado
Sem van Schoonhoven
Thomas Mentink
Wout Burgers
Yijun Wu
Lito 20u
TrainerLito
Level
Time20:00
Court5-7
PlayersTim de Klerk
Stijn Houweling
Hadassah Fidder
Robin de Kam
Jimmy Ni
Maurits Benard
Boris van Nieuwkoop
Marco Bader
Tom Krom
Maarten Kadijk
Walid Van Schie
Matthias van Ogtrop
Tine Coutuer
Dirk-Jan Kragt
Mick de Laat
Lito 21u
TrainerLito
Level
Time21:00
Court5-7
PlayersDavid Oldenhuis
Eveliina Moonen
Jan van Buuren
Joost Couwenberg
Joyce Duijndam
Loek van Haaren
Max Verton
Milou van Nederveen
Quinten Gevers
Sandro Tanner
Siirilotta Rosanna Moonen
Thomas Stekelenburg
Tom Gleeson
Willem Dekeyser
Roan van Bakel
Lito 22u
TrainerLito
Level
Time22:00
Court5-7
PlayersDarwin Liu
Igor Scheepens
Jet Wiersma
Judith Laan
Marije Van de Ven
Meinke Klerks
Niek Sevenhuysen
Nikodem Dudek
Pietro Campolucci
Ricardo Steen
Tamar Rowntree
Thijs Tinkelenberg
Denys Sheremet
VT 19u
TrainerVerenigings Trainers
Level
Time19:00
Court8-10
PlayersLennard Mascini
Marco van der Wal
Matthijs Halvemaan
Sophie van Velzen
Selma Prins
Ivo Postma
Mart Groenendal
Marit Smit
Michiel Jurgens
Vince Lubbers
Thijs van Dijk
Maaike van Agtmaal
Jonas de Roos
Isabelle van Heijzen
Emma van Amsterdam
VT 20u
TrainerVerenigings Trainers
Level
Time20:00
Court8-10
PlayersMenno Tiesma
Aike Stroo
Stein Köbben
Caroline Aalders
Martijn Kanger
Thijs van Soest
Anouk Gerritsen
Willem Kos
Merijn van der Peet
Lennart van der Peet
Imke den Boogert
Jeroen Bos
Simcha Vos
Boy Koot
Luuk Nieboer
VT 21u
TrainerVerenigings Trainers
Level
Time21:00
Court8-10
PlayersVictor Petit
Alexa Petit
Sunny van Leeuwen
Babette den Hollander
Christopher Dekker
Rens Fransz
Anouk de Koning
Jonathan Koutstaal
Bodille Blomaard
Esmée Smit
Sebastiaan van Paasen van Paasen
Nils Velders
Emma van Dongen

2. Dinsdag

Lito 18u
TrainerLito
Level
Time18:00
Court5-7
PlayersCasper de Boer
Dries Hawinkels
Emile Velthuis
Ferd van Bergeijk
Floris Belle
Jannik Geurts
Joost Verbraeken
Julia Kruitwagen
Maarten Weyns
Mariska Marree
Mischa van Bavel
Sebastiaan Hermans
Serah Bremer
Wouter Van der Veer
Zoé Bosman
Lito 19u
TrainerLito
Level
Time19:00
Court5-7
PlayersAnna van der Deijl
Bence van der Looij
Cyril Trap
Hennes Vermeer
Jack Zeng
Jasper van Aernsbergen
Laurens Gerlach
Maria Karamanou
Marijn Burgers
Martijn van der Star
Max Cobben
Nienke Goeman
Rosa Lucassen
Yaro Oei
Lito 20u
TrainerLito
Level
Time20:00
Court5-7
PlayersBas Boekhorst
Benedek Wellisch
Bram van Gelder
Gijs Turkenburg Turkenburg
Jael Lorenzo
Jip Victor Vree
Koen Van den Berk
Lisa Goossens
Luuk Vogelaar
Nieske Meindersma
Patrick Geel
Roel van der Wegen
Stijn Handgraaf
Thomas Roelevink
Mirte Van Oord
Lito 21u
TrainerLito
Level
Time21:00
Court5-7
PlayersCoen van Toledo
Dewy Koopman
Jorrit Rodenburg
Kenwyn Hoefnagel
Kyriakos Demetriou
Laurens van Driessen
Ricardo Valadas
Simone van Gent
Tanja Schaareman
Yannick Petersen
Archisman Acharya
Annelou van Donkelaar
Stijn Hoefsloot
Gwen van Doorn
Emilie van der Werf
Lito 22u
TrainerLito
Level
Time22:00
Court5-7
PlayersAmber Wassenberg
Arjanne van der Padt
Chris Floris
David Tiemstra
Florent Appert
Guus Pronk
Ivo Janssen
Jack Chen
Jenny Ge
Jop Schaap
Marin Zeeman
Roy van de Pol
Vincent Vanderheeren
Gilles Wernet
Roland Walta
Rogier 20u
TrainerRogier
Level
Time20:00
Court8-10
PlayersAntoine Rolland
Robbin van Rooijen
Sander Kamminga
Coen van Battum
Lucas Lemsom
Vito Elsman
Mathijs Kop
Sam Verdegaal
Jippe van van Daalen
Youri Tegelaers
Misha Bergman
Daan Tromp
Justin Pollack
Rogier 21u
TrainerRogier
Level4
Time21:00
Court8-10
PlayersKoen Deckers
Koen Steinebach
Gert-Jan Kooyman van Guldener
Jessica Coster
Linde Zwaan
Agata Wardejn
Moniek Gijsbertsen
Toon van de Griendt
Hannes Pilser
Badr Zouggari
Alexis Harvey
Ioana Toanchina
Kristian Blokhuis
Marek Klucovska
Rogier 22u
TrainerRogier
Level
Time22:00
Court8-10
PlayersAnnabel Jansen
Arjan Kamminga
Jan van der Schot
Jeroen van de Kamp
Job de Vries
Jules van der Toorn
Majolie Eek
Mariette van Driel
Mick Christophersen
Puck van Disseldorp
Remco Havermans
Rianne Reijnders
Thaddäus Weißhaar
Tom Hersche
Youri 18u
TrainerYouri
Level
Time18:00
Court8-10
PlayersBart Bekkema
Daan Posthumus
Gijs Dinkla
Iris van Wieringen
Isabel Schaap
Jaro Kloosterman
Jorn Dijk
Malou van Schaijk
Nina van der Klauw
Olaf de Waal
Puck van de Ven
Santie Hanekom
Steffen Beudeker
Marit van den Berg
Youri 19u
TrainerYouri
Level
Time19:00
Court8-10
PlayersBouwe-Jan ten Donkelaar
Chiara Doelwijt
Evelien Breit
Irene Bormans
Maima Postma
Megan Segeren
Milou de Ridder
Mira Ilieva
Silvia Grigorescu
Sjors Temmerman
Vincent van Gorp
Yorick Coorens
Youri Dekker
Elena Agterdenbos
Andres Restrepo RESTREPO

Spare list

NameLevel

Birthdays

Jeroen Crompvoets

Jeroen Crompvoets

Lisa Goossens

Lisa Goossens

Folkert Post

Folkert Post

Events

  • Obvius merchandise

    in progress until 31 July

    View
  • Trainingen Q4 // Training Q4

    in progress until 21 June

    View
  • Competitieborrel

    in progress until 29 May

    View

Sponsors